PREČO KONOPNÝ OLEJ

RIEŠENIE Z PRÍRODY PRE ZDRAVO VYZERAJÚCE VLASY A POKOŽKU!

Výhody konopného oleja v kozmetike sú založené na jeho fyzikálnych a biochemických účinkoch. Aj keď v minulosti neboli známe pojmy ako esenciálne mastné kyseliny a gama-linoleové kyseliny, konope používali už starí Rimania a veľká kráľovna Kleopatra. Naši európsky predkovia tiež používali rôzne maste, krémy a dokonca aj kúpele z konope.

Konopný olej je vhodný pre všetky typy vlasov a pleti, nemá takmer žiadne vedľajšie účinky. Konopný olej ako kozmetická zložka je považovaný za jeden z najlepších produktov proti dehydratácii, teda strate vlhkosti, praskaniu pokožky a je schopný čiastočne podporiť obnovenie pleti produkciou vlastných lipidov. Ďalšou výhodou, ktorú je dôležité spomenúť, je takmer jedinečné zloženie oboch esenciálnych mastných kyselín, kyseliny linolovej a alfa-linolénovej kyseliny ako aj zriedkavej gama-linoleovej kyseliny. Konopný olej výrazne zlepšuje tvorbu keratínu vo vlasoch (keratín je najdôležitejšia bielkovina a je zodpovedná za jeho štruktúru), teda vlasy ošetruje zvonka ako aj zvnútra.

Benefity konopného oleja:

  • pôsobí preventívne pri  kožných ochoreniach ako psoriáza, ekzémy, akné a suchá koža
  • okrem vitamínov skupiny B, E, A, C obsahuje aj minerály (horčík, železo, zinok, atď),
  • obsahuje všetky známe aminokyseliny,
  • kyseliny omega-3 a omega-6,  sú esenciálne nenasýtené mastné kyseliny, ktoré si organizmus nevie vyprodukovať sám, významne prispievajú k posilňovaniu stien buniek a spomaľujú prejavy prirodzeného starnutia,
  • má antioxidačné účinky,
  • má protizápalové a antibakteriálne účinky,
  • redukuje sčervenanie kože,
  • neupcháva póry.

Konopné semeno je zložené z 36 % tukov, 26 % vysokokvalitného proteínu a 31 % uhľohydrátov obsahujúcich okrem vitamínov (zdraviu prospešné B-vitamíny) a minerálov (horčík, železo, zinok, atď.) najmä vlákninu. Konopný olej má dokonalý pomer 3 : 1 omega-6 a omega-3 mastných kyselín, obsahuje viac ako 18 aminokyselín a 9 esenciálnych kyselín. Konope je považované za najviac výživný prírodný olej a je našou odpoveďou k hladšej a zdravšie vyzerajúcej pokožke.

Všetky produkty sú naplnené vysokou koncentráciou 100 %-ného organického kanadského konopného oleja pre maximálnu účinnosť a viditeľné výsledky.

Kozmetika s obsahom konopného oleja zmierňuje príznaky kožných ochorení. Odporúča sa pre tých, ktorí trpia suchou pokožkou, lupinami, ekzémom a sklonom k akné.

“NEMUSÍTE OBETOVAŤ ŠTÝL ALEBO VZHĽAD, KEĎ CHCETE BYŤ NATURÁLNY!”

Dennodenné používanie rôznych kozmetických prípravkov spôsobuje, že naša pokožka absorbuje v priemere 2-3 kg chemikálii za jeden rok. Bolo preukázané, že mnohé chemické látky obsiahnuté v kozmetických prípravkoch majú nežiadúce účinky a absorbovanie cez pokožku je nebezpečnejšie ako ich prehĺtanie. Preto čoraz viac žien, ale aj mužov sa začína zaujímať o prírodnú a bio kozmetiku. Pomocou kvalitných ingrediencií dokážeme dosiahnúť požadované výsledky aj bez škodlivých chemikálii. Produkty North American Hemp Co. sú vyrobené v Kanade použitím prírodných receptúr, obsahujú najvyššiu možnú koncentráciu veľmi výživného organického konopného oleja, ktorý poskytuje pokožke a vlasom maximálnu hydratáciu a výsledky sú viditeľné po prvom použití.

Naturálne Zloženie-Bez Sulfátov-Bez Parabénov & DEA-Bez Gluténu-Bez Umelých Vôní-Netestované na Zvieratách & Vegánske-100 %-ný Organický Kanadský Konopný Olej

PERFEKTNÁ VYVÁŽENOSŤ OMEGA 3, 6 & 9 MASTNÝCH KYSELÍN

VYSOKÁ KONCENTRÁCIA VITAMÍNOV A ANTIOXIDANTOV

KONOPNÝ OLEJ SA ABSORBUJE DO VLASOV A POKOŽKY VEĽMI ĽAHKO

POUŽÍVAME IBA PRÍRODNÉ JEDLÉ ARÓMY

VŠETKO NATURÁLNE ZLOŽENIE ROZLOŽITEĽNÉ