“MUSÍ EXISTOVAŤ LEPŠÍ SPÔSOB…”

North American Hemp Co. bola založená približne pred 10 rokmi úzkou skupinou priateľov, ktorí strávili celú svoju kariéru prácou v priemysle týkajúceho sa zdravia a krásy na dôležitých riadiacich pozíciách riadenia kvality a výroby. Keďže narastal trend používania lacnejších, syntetických ingrediencií v záujme znižovania nákladov, prišli títo ľudia s rozhodnutím, že musí existovať lepší spôsob. Rozhodli sa preto vytvoriť spoločnosť, ktorá by predávala produkty používajúce naturálne a vysoko kvalitné ingrediencie. Aplikovali niekoľkoročné skúsenosti a ich osobné znalosti v tejto oblasti. Vedeli aké produkty týkajúce sa zdravia a krásy zákazník hľadá a s týmto cieľom vytvorili značku North American Hemp Co.

Výrobca okrem značky North American Hemp Co. má vo svojom potrfóliu prírodnú kozmetiku Boo Bamboo, detskú prírodnú kozmetiku Baby Boo Bamboo a  pánsku prírodnú kozmetiku Decode. Všetky značky budeme postupne uvádzať na slovenský a český trh.

“PRÍRODNÉ RECEPTÚRY + VÝSLEDOK… OBE STRANY ROVNICE SÚ DÔLEŽITÉ”

V tomto čase, mnoho prírodných produktov na trhu zákazníkom neprinieslo výsledky na aké boli zvyknutí. Toto bola príčina, ktorá ich naučila sústrediť sa nielen na prírodné receptúry, ale aj na vysokú úroveň požadovaných výsledkov. Filozofiou značky je “nemusíš robiť kompromisy prechodom na naturálnu kozmetiku!”

“CERTIFIKOVANÝ ORGANICKÝ KONOPNÝ OLEJ = HYDRATÁCIA…LESK…VÝŽIVA…”

Všetky produkty obsahujú certifikovaný organický kanadský konopný olej v najvyššej možnej koncentrácii a sú predurčené, aby zdokonalili hydratáciu, lesk a nezanechali pokožku a vlasy so stvrdnutými alebo mastnými zvyškami. Omega mastné kyseliny, amino kyseliny a antioxidanty sa naviažu na vlhkosť a tým napomáhajú bunkovému zotaveniu pre mladistvo žiarivú pokožku a zdravé vlasy. Všetky receptúry sú kompletne rozložiteľné, PETA certifikované, netestované na zvieratách, vegánske, používame kvalitné arómy pre sviežu vôňu. Táto rada sa skladá z produktov na čistenie vlasov, vlasový styling, starostlivosť o pokožku a starostlivosť o telo.